Всички листи за парламентарните избори в София-област

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 15:19 19012 0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Юлиан Кръстев Ангелов

2. Богомил Емилов Бранков

3. Николай Андреев Борисов

4. Цветелина Ангелова Джелепова

5. Стоян Динчев Павлов

6. Румяна Георгиева Борисова

7. Георги Стефанов Георгиев

8. Веселина Иванова Станимирова

9. Ивелина Тодорова Дамянова

10. Борил Валентинов Караканов

11. Адриана Адриянова Михайлова

12. Ангелина Благоева Цочева

13. Стоян Димов Пенев

14. Искрен Петров Пецов

15. Димитър Борисов Антов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Марсел Божидаров Методиев

2. Тодорка Милетиева Кръстева

3. Васил Николов Симитчийски

4. Ралица Христова Ценова

5. Цветан Иванков Величков

6. Иванчо Тодоров Начев

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Камен Захариев Тасков

2. Павел Йорданов Иванов

3. Ивайло Светославов Стратиев

4. Николай Христов Йорданов

5. Николай Момчилов Георгиев

6. Димитър Йорданов Слатински

7. Константин Петров Ахчийски

8. Яна Емануилова Динева

9. Любослав Димитров Пенов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Иван Ивайлов Ченчев

2. Игнат Гюров Гюров

3. Иван Василев Иванов

4. Александър Венциславов Манолов

5. Стоянка Иванова Балова

6. Николай Тодоров Кокалов

7. Борис Иванов Калоянов

8. Емил Христов Даскалов

9. Паолина Николаева Цанова

10. Александър Василев Петров

11. Мартин Атанасов Тошков

12. Ангел Стоянов Бончев

13. Йордан Христов Коленцов

14. Илка Симеонова Христова

15. Милко Страхилов Петков

16. Мартин Димитров Пандезов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Александър Димитров Арангелов

2. Веско Иванов Паунов

3. Соня Стефанова Гарчева

4. Георги Димитров Прасков

5. Биляна Петрова Давидкова

6. Десислава Данаилова Тодоровска

7.Стойчо Георгиев Анчин

8.Петър Костадинов Петров

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Спася Стоянова Стефанова

2. Тони Димитров Любенов

3. Радослав Георгиев Михайлов

4. Ерика Симеонова Симеонова

5. Валери Иванов Петров

6. Боян Луканов Иванов

7. Марио Милков Маринов

8. Лъчезар Димитров Христов

9. Парашкева Стоянова Доротеева

10. Поля Владова Статкова

11. Ренета Пламенова Стефанова

12. Светослав Иванов Свиленов

13. Цветослав Томов Димитров

14. Кирил Иванов Божиков

15. Николай Наков Наков

7 ПП „АТАКА“

1. Кристиян Роберт Димитров

2. Антоанета Георгиева Попова

3. Маргарита Николова Цанова

4. Иван Георгиев Луджов

5. Валентина Боянова Велина

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Ивайло Христов Йонков

2. Яница Георгиева Иванова

3. Мартин Руменов Павлов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Руслан Великов Коларов

2. Цветан Иванов Енчев

3. Александър Христов Методиев

4. Борис Николаев Аргиров

5. Рамона Ангелова Радкова

6. Веселина Иванова Василева

7. Любомир Огнянов Апостолов

8. Йордан Василев Сугарев

9. Ваня Христова Мартинова

10. Анелия Недялкова Велева

11. Димитър Иванов Григоров

12. Халит Осман Сарач

13. Росица Дейстанова Стефанова

14. Яко Бобев Банчев

15. Сандо Стефанов Захариев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Мария Стоименова Цачева

2. Лало Георгиев Кирилов

3. Станка Николова Дечева

4. Симеон Василев Ангелов

5. Иван Велков Болчев

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови