Всички листи за парламентарните избори в Сливен (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 22:30 6487 0

Снимка Wikimedia commons CC BY SA 3.0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Христо Иванов Димитров

2. Спас Стойчев Спасов

3. Даниела Донева Тенева

4. Камелия Емилова Караманова

5. Деян Денев Денев

6. Яна Атанасова Арангелова

7. Димитър Петков Димитров

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Станимир Георгиев Янакиев

2. Диян Тодоров Георгиев

3. Димо Иванов Ангелов

4. Георги Евгени Янакиев

5. Александър Евгениев Чалканов

6. Михаил Атанасов Атанасов

7. Ангел Стефанов Митов

8. Виктория Димитрова Кирова

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Марина Орфей Молчева

2. Начко Обретенов Плочев

3. Иванка Георгиева Станчева

4. Илия Любенов Юсев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Зафиров Зафиров

2. Деян Цанков Дечев

3. Събина Василева Петканска – Вълева

4.Цветан Георгиев Харизанов

5.Ваня Дечкова Колева

6.Васил Стоянов Стоянов

7.Стефка Николаева Шевкенова-Пашова

8.Антония Ангелова Шейредова

9.Янко Георгиев Янков

10.Евгени Атанасов Митев

11.Николай Добрев Недев

12.Атанас Янчев Атанасов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Искра Михайлова Михайлова

2. Константина Венциславова Спасова

3. Петко Иванов Карабоиков

4. Ива Серьожева Ангелкова

5. Каролина Северинова Емилова

6. Стоил Михайлов Минев

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Георги Станчев Атанасов

2. Мирослава Петкова Митева - Тенева

3. Васил Георгиев Рещов

4. Пламен Николов Славов

5. Ирина Тонева Досева

6. Галин Георгиев Гидиков

7 ПП „АТАКА“

1. Стоян Стаматов Пенев

2. Димитър Любозаров Въндев

3. Иванка Колева Шойлекова

4. Ивка Милева Козарева

5. Минка Чернева Жабова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Ивелина Колева Георгиева

2. Михаил Василев Вълчев

3. Димитър Емилов Методиев

4. Антон Петков Димитров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Хатидже Мехмедова Георгиева

2. Мустафа Юсеинов Мустафов

3. Владимир Николов Мартинов

4. Митьо Стоянов Митев

5. Вайде Нуфел Мехмедова

6. Таня Стефкова Петрова

7. Юзджан Федалов Черкезов

8. Шенур Алиева Дурали

9. Валентин Кръстев Георгиев

10. Пламен Рашков Маринов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Антоанета Димова Кумбиева

2. Величка Тодорова Попова

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови