Всички листи за парламентарните избори в Русе (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 20:44 11161 0

Снимка Wikimedia commons CC BY-SA 4.0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Искрен Василев Веселинов

2. Галин Тодоров Григоров

3. Севдалин Петров Ангелов

4. Росица Борисова Георгиева

5. Нина Йорданова Крушева

6. Деян Великов Димитров

7. Валентин Васков Джамбазов

8. Магдалена Емилова Георгиева

9. Давид Александров Александров

10. Ангел Великов Петков

11. Румен Ламбев Григоров

12. Владо Владимиров Владов

13. Деян Ангелов Стайков

14. Цветелин Георгиев Радулов

15. Кремена Недкова Любенова

16. Траян Тихомиров Тотев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Стамен Цанев Цанев

2. Владимир Николаев Легарски

3. Борислав Добрев Божилов

4. Иван Иванов Хаджииванов

5. Азиз Фикретов Азизов

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Петър Иванов Иванов

2. Евелина Емануилова Илиева

3. Анатоли Петров Антонов

4. Анна Йорданова Пенчева

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Крум Зарков

2. Пламен Рашев

3. Ивалинка Цанкова

4. Теодора Евтимова

5. Георги Стоилов

6. Биляна Кирова

7. Нора Стоянова

8. Тодор Йорданов

9. Милен Лазаров

10. Мяна Досева

11. Росен Миланов

12. Любомир Владимиров

13. Стефка Караколева

14. Асен Ласонин

15. Емил Георгиев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Златан Стоянов Златанов

2. Милен Иванов Боев

3. Христо Кирилов Попов

4. Васил Митев Петров

5. Петя Георгиева Попова

6. Костадин Петков Георгиев

7. Димитър Милев Димитров

8. Димитър Пламенов Пашев

9. Митю Николов Димов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Валери Йорданов Иванов

2. Милко Борисов Костадинов

3. Йовчо Георгиев Смилов

4. Мариан Иванов Димитров

5. Преслава Димитрова Макаер

6. Димчо Василев Киряков

7. Ренета Стефанова Мицова

8. Вера Иванова Иванова

9. Пламен Кръстев Петков

10. Иван Цветанов Петров

7 ПП „АТАКА“

1. Мирослав Петров Славчев

2. Веселин Тодоров Велчев

3. Лъчезар Иванов Лунчев

4. Даниел Тодоров Николов

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Йосиф Трифонов Новаков

2. Милена Иванова Ботева

3. Денка Нойкова Цонева

4. Георги Иванов Йончин

5. Красимир Иванов Цонев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Бюрхан Илиязов Абазов

2. Дауд Мехмед Ибрям

3. Айлян Раифова Карамехмедова

4. Борислав Пламенов Рачев

5. Баки Басри Солак

6. Мехмед Руждиев Мехмедов

7. Алпер Ибрахимов Топалов

8. Гюлвер Гюналова Керим

9. Сюзан Ахмедова Шабанова

10. Айдухан Нихатов Ахмедов

11. Ализан Нихат Яхова

12. Венцислав Руменов Чавдаров

13. Есин Ебадулова Вейсалова

14. Мехмед Ремзи Гази

15. Айхан Еролов Тефъков

16. Мехмед Хасан Мехмед

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Марин Стефанов Обрешков

2. Павлин Димчев Панев

3. Георги Пламенов Минков

4. Мария Ангелова Митрофанова

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови