Всички листи за парламентарните избори в Пловдив-област (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 14:53 13307 0

1. Партия ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“: 

1. Владимир Иванов Кисьов

2. Виктория Николаева Кацарска

3. Светлозар Аргиров Янков

4. Аргир Стоянов Вълчев

5. Радослав Красимиров Чотров

6. Пламен Тодоров Кабаков

7. Никола Георгиев Ликов

8. Нено Ангелов Стаменов

9. Даниела Димитрова Танева - Маринова

10. Никола Койчев Пингелов

11. Стефан Янчев Янчев

12. Иван Иванов Црънчев

13. Нина Георгиева Гьошева

14. Димитър Иванов Трунгов

15. Мария Любенова Сотирова

16. Елена Иванова Атанасова

17. Богослав Георгиев Костадинов

18. Елена Цветанова Станчева

19. Георги Димитров Чинин

20. Христо Димитров Гайдаров

21. Елица Радкова Василева

22. Васко Пламенов Вътев

2. Ние, Гражданите:

1. Минко Иванов Иванов

2. Симеон Йорданов Симеонов

3. Йордан Любенов Ничинков

4. Андрей Аврамов Андреев

5. Цветана Ангелова Керенчева

3. "Български национален съюз – Нова демокрация":

1. Георги Славчев Крънчев

2. Орлин Иванов Пандарев

3. Иванка Георгиева Станчева

4. Галин Недялков Петров

5. Анелия Руменова Коджаниколова

6. Живка Стойчева Стойчева

4. Коалиция „БСП за България“:

1. Манол Трифонов Генов

2. Веска Маринова Ненчева

3. Димитър Величков Георгиев

4. Светозар Колев Славчев

5. Петър Милков Антонов

6. Захари Христов Христов

7. Иван Йосифов Яков

8. Любка Ангелова Маджарова

9. Николай Трендафилов Трънков

10. Пенка Маркова Башлийска

11. Енко Георгиев Найденов

12. Калин Танев Калапанков

13. Румен Митков Смирнов

14. Спасимир Иванов Спасов

15. Петър Димов Бояджиев

16. Борис Николов Янчев

17. Запрян Трифонов Христев

5. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“: 

1. Ангел Жеков Георгиев

2. Стоян Николов Таслаков

3. Кръстьо Стоянов Врачев

4. Димитър Валентинов Гюрев

5. Мария Николаева Армазова

6. Пенка Георгиева Дайлийска

7. Ангел Тодоров Русев

8. Димитър Тодоров Манов

9. Гергана Николова Николова

10. Димитър Михайлов Ковачев

11. Веселин Генов Генов

12. Георги Петров Карачански

13. Димитър Георгиев Митърчев

14. Христо Драгоев Христов

15. Иван Илиев Илиев

16. Силвия Александрова Колева

17. Светослав Илиев Алексиев

18. Тодор Веселинов Зубев

19. Александър Димитров Алексиев

20. Бялко Атанасов Бялков

21. Дафина Атанасова Проданова

22. Майя Костадинова Драгова

6. Партия „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“: 

1. Найден Павлов Павлов

2. Десислава Сергеева Топалова

3. Светозар Гошев Петков

4. Елена Илиева Апостолова

5. Димитър Ангелов Паров

6. Иван Георгиев Тодоров

7. Атанас Димитров Куманов

8. Димчо Атанасов Темелков

7. Партия „АТАКА“:

1. Магдалена Ламбова Ташева

2. Веселин Тодоров Божков

3. Веселин Борисов Йовчев

4. Емануил Крумов Иванов

5. Михаела Запрянова Паскалева

6. Стоян Костадинов Натев

7. Иван Йосифов Череджийски

8. Диана Иванова Тагарева

9. Мирослав Найденов Банчевски

10. Стоил Стоянов Стоянов

11. Василка Любенова Стоянова

8. Партия „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ - КОД:

1. Костадин Николов Дамянов

2. Йосиф Славов Йозов

3. Цанка Стефанова Петрова

9. Движение за права и свободи:

1. Рамадан Байрам Аталай

2. Хюсеин Айдънов Караджов

3. Сюзан Орхан Моллаюсеин

4. Джемил Ахмед Караали

5. Ружди Фахри Салим

6. Тефика Рахим Реджебова

7. Бюлент Местан Шакир

8. Илия Павлинов Русев

9. Селим Айнур Емин

10. Надя Стефанова Манолова

11. Бехие Орхан Узун

12. Исмаил Ердуанов Ходжев

13. Айсин Ахмед Кюлджю

14. Ердуан Сали Мехмед

15. Илдърай Кязим Мустафа

16. Рангел Христов Божков

17. Сибел Юксел Рамаданова

18. Айджан Тунджай Мехмед

19. Гюлен Рамаданов Гоганов

20. Юсуф Бейтула Аптиш

21. Нуретин Айнур Тасим

22. Стелиян Пламенов Шалски

10. Българска прогресивна линия:

1. Стоян Асенов Димитров

2. Михаил Николаев Шишков

3. Валентин Василев Грамов

4. Орлин Николов Данев

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови