Всички листи за парламентарните избори в Добрич (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 14:55 9670 0

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“:

1. Йордан Илиев Йорданов

2. Емил Томов Томов

3. Станислав Добрев Илиев

4. Георги Златев Георгиев

5. Атанас Стоянов Пантелеймонов

6. Пламен Валериев Иванов

7. Атанас Пламенов Атанасов

8. Милена Тодорова Иванова

9. Вангелия Тодорова Пархова

10. Тихомир Маринов Маринов

11. Красимир Йорданов Кирилов

2. Коалиция „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“:

1. Боян Иванов Караджов

2. Диян Василев Кралев

3. Явор Иванов Калчев

4. Николай Димитров Николов

5. Боян Георгиев Богданов

6. Илиян Живков Георгиев

3. Партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“:

1. Йордан Стоянов Манасиев

2. Ивелина Ивайлова Симеонова

3. Росица Йорданова Николова

4. Илиян Максимов Гигов

5. Светла Николаева Пенева

6. Стоян Божидаров Георгиев

4. Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ":

1. Мая Йорданова Димитрова

2. Даниел Петков Йорданов

3. Симеон Петров Симеонов

4. Румен Василев Мунтянов

5. Пламен Христов Желязков

6. Сияна Атанасова Фудулова

7. Здравко Христов Здравков

8. Красимир Христофоров Мецов

9. Георги Събев Николов

10. Боян Саркизов Саркизов

11. Галин Стоянов Господинов

12. Иван Петров Костов

5. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“:

1. Юлиян Каменов Губатов

2. Константина Венциславова Спасова

3. Йонка Светлинова Маринова

4. Марин Минков Попов

5. Петър Петров Петров

6. Иван Пламенов Георгиев

7. Веселин Мирославов Димитров

6. Партия „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“:

1. Николай Александров Бекяров

2. Георги Янев Георгиев

3. Момчил Красимиров Сарандев

4. Добринка Великова Кирчева

5. Паньо Михалев Николов

6. Иванка Господинова Ташева

7. Партия „АТАКА“:

1. Атанас Генчев Атанасов

2. Димчо Господинов Кръстев

3. Георги Стойчев Йорданов

4. Недко Василев Недев

8. ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“:

1. Даниел Георгиев Маринов

2. Кристина Йорданова Сунгарска

3. Гергана Чанева Георгиева - Генова

9. Партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“:

1. Хасан Ахмед Адемов

2. Ердинч Илияз Хаджиев

3. Нежля Неджати Амди – Ганева

4. Севинч Зия Касабова

5. Габриел Виденов Каракашев

6. Ертен Белгинова Анисова

7. Арзу Йосифова Енчева

8. Кемал Себайдин Асан

9. Джошкун Девлет Якубов

10. Партия „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“:

1. Нина Георгиева Ставрева

2. Георги Стойчев Тодоров

3. Гергана Йовкова Цонева

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови