Всички листи за парламентарните избори в Благоевград (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 23:13 20627 0

Снимка Wikimedia commons CC BY SA 3.0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Ангел Чавдаров Джамбазки

2. Стоян Радков Божинов

3. Иван Йорданов Стоянов

4. Иван Кръстев Чолаков

5. Александър Христов Заимов

6. Калин Костадинов Грънчаров

7. Любомира Георгиева Дончева

8. Асен Иванов Крайнов

9. Андрей Тодоров Янакиев

10. Стефан Василев Шербетов

11. Константин Иванов Стаев

12. Иван Христов Талев

13. Станимир Драгомиров Радулов

14. Кирил Костадинов Чонгов

15. Мариана Ангелова Пашова

16. Христо Ставров Филатов

17. Георги Борисов Фильов

18. Светослава Петрова Китанова

19. Георги Борисов Миталов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Венцислав Наков Наков

2. Огнян Иванов Бързаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Йордан Стоянов Манасиев

2. Илия Любенов Юсев

3. Александър Веселинов Новаков

4. Ивайло Симеонов Симеонов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Георги Георгиев Михайлов

2. Емил Славчов Колевичин

3. Младен Стоименов Тимчев

4. Светлана Стефанова Шаренкова

5. Богдан Емилов Боцев

6. Любен Илиев Милев

7. Максим Анри Илиев

8. Ина Божикова Бойчева

9. Димитър Георгиев Юнчов

10. Александър Борисов Сливков

11. Милко Щилянов Сиркьов

12. Валери Крумов Миленков

13. Исмет Кязимов Ходжов

14. Георги Иванов Мишев

15. Владимир Иванов Баряков

16. Пламен Спасов Ботев

17. Лъчезар Емилов Кобуров

18. Венцислав Илиев Шунгаров

19. Кирил Пецев Пецев

20. Славчо Иванов Попов

21. Костадин Красимиров Харисков

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Цончо Томов Ганев

2. Цвета Валентинова Рангелова

3. Александър Сотиров Стойков

4. Николай Димитров Янчев

5. Благовест Благоев Георгиев

6. Илия Вълчев Джагълов

7. Иван Тодоров Самоковарев

8. Станислав Антонов Янев

9. Георги Пламенов Драчев

10. Благородна Димитрова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Владимир Красимиров Елезов

2. Александър Димитров Дурчов

3. Захари Симеонов Стоилов

4. Стоян Атанасов Димитров

5. Георги Асенов Костов

6. Кадри Мехмедов Алендаров

7. Спасимир Стоянов Тренчев

8. Мустафа Мехмед Кьос

9. Файк Летифов Будев

10. Костадинка Росенова Григорова

11. Йорданка Бориславова Борисова

12. Гюлзет Ресилов Фърговски

13. Димитър Иванов Грънчаров

7 ПП „АТАКА“

1. Димитър Кирилов Байрактаров

2. Павел Георгиев Петелов

3. Димитър Костадинов Шейтанов

4. Сабина Алекова Денева

5. Георги Любенов Попов

6. Нина Борисова Пулева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Ангел Атанасов Георгиев

2. Димо Пенчев Димов

3. Радостин Белчев Савов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Халил Реджепов Летифов

2. Йордан Кирилов Цонев

3. Елхан Мехмедов Кълков

4. Ибраим Ибраимов Зайденов

5. Джалил Селим Бошнак

6. Здравко Славиев Дренчев

7. Осман Османов Мисирков

8. Сайфедин Мехмед Джурин

9. Фатима Исмаил Йълдъс

10. Ивайло Иванов Червилов

11. Ахмед Ахмед Гогунч

12. Хюсни Сабитов Имамов

13. Светослав Алексиев Чавдаров

14. Мартин Бранимиров Каписъски

15. Саид Мохарем Иброш

16. Зелха Хюсеин Караасан

17. Асан Рушанов Топов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Йордан Йорданов Христов

2. Стоян Йорданов Великов

3. Младен Асенов Таиров

4. Мария Георгиева Василева

5. Величка Кръстева Великова

6. Петранка Крумова Еленкова

7. Гроздан Любомиров Докузов

8. Райна Димитрова Златкова

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови