Всички листи за 7 МИР Габрово

OFFNews Последна промяна на 23 февруари 2017 в 15:20 3051 0

Район Габрово

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ”
1 Мирослав Михайлов Александров

2.ПП ”Движение за радикална промяна Българската пролет” 
1. Ваня Любомирова Колева
2. Лазар Любенов Бонгурев
3. Митко Минков Гълъбов
4. Анелия Николова Камбурова
5. Калинка Георгиева Драганова
6. Йонита Стефанова Колева
7. Ваня Маркова Димитрова
8. Пенка Христова Георгиева

3.ПП "ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ"
1 Васил Любенов Василев
2 Генади Тодоров Лилов

4.Коалиция „Нова Република“
1. Людмила Николаева Илиева
2. Ивелин Стоянов Стоянов
3. Борил Йорданов Децов
4. Иван Тодоров Събев
5. Илиян Веселинов Илиев

5.КОАЛИЦИЯ” КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ”
1. Димитър Александров Митев
2. Румяна Станчева Стоянова
3. Георги Асенов Чумпалов
4. Асен Ангелов Симеонов
5. Поля Милчева Герасимова
6. Ева Антраник Папазян
7. Стоилка Николова Ташева

6.ПП „ВОЛЯ”
1 Стефан Луков Августинов
2 Трифон Христов Трифонов
3 Мария Йорданова Митева
4 Дамян Николаев Пенчев
5 Кристиян Руменов Господинов

7.ПП „Български демократичен център”
1 Добромир Миленов Добрев

8.Kоалиция  “АБВ – Движение 21”
1. Пламен Марков Марков
2. Драгомир Иванов Николов
3. Стела Ганчева Антонова
4. Богомир Иванов Богомиров
5. Любомир Цветанов Йорданов
6. Добри Димов Христов
7. Христо Кирилов Димитров
8. Александър Денчев Денев

9.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
1. Четин Хюсеин Казак
2. Ердоан Мехмед Узунов
3. Ибрахим Селахаттин Акай
4. Кенан Фариев Селимов
5. Керим Исмаил Ибрям
6. Бахтияр Нури Али
7. Деян Събев Башев
8. Шефкат Рамадан Исин

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”
1. Кирил Николаев Добрев
2. Кристина Максимова Сидорова
3. Станимир Косев Стойчев
4. Весислава Иванова Александрова
5. Трифон Руенов Панчев
6. Първан Пламенов Димитров
7. Петинка Василева Михайлова
8. Пенка Иванова Петрова

11.ПП „ГЕРБ“
1.Томислав Пейков Дончев
2.Николай Цветанов Сираков
3.Иглика Иванова Иванова-Събева
4.Мария Николаева Пенева
5.Добромир Проданов Проданов
6.Мирела Красимирова Ганчева
7.Ива Димитрова Константинова-Йорданова
8.Константин Тихомиров Брънеков

12.ПП „Партия на зелените” 
1. Христо Николов Христов
2. Любомир Стефанов Василев
3. Стефан Янков Енчев
4. Радослав Стоянов Недялков

13.Kоалиция „Обединение ДОСТ”
1 Танер Неджиб Юзеир
2 Александър Орлинов Сербезов
3 Танер Исметов Ходжев

14.ПП  „Възраждане“
1. Петко Бориславов Ганчев
2. Йордан Георгиев Николов

16.Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ” 
1. Александър Кръстинов Македонски
2. Свилен Георгиев Ноев
3. Петър Пламенов Кърджилов
4. Деян Василев Мотов

17.Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО”
1. Борис Вангелов Борисов
2. Росен Иванов Цветков
3. Владко Серафимов Борисов
4. Силвия Кръстева Кръстева
5. Радостина Христова Христова
6. Апостол Тотев Матев
7. Ангел Чавдаров Джамбазки

18.Коалиция „КОЙ – Българската левица и Зелена партия”
1. Румяна Ганчева Колева
2. Ружка Велчева Василева
3. Максим Генов Велков

19.ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“
1. Мария Атанасова Цветкова
2. Зарка Дончева Маринова
3. Величка Иванова Ковачева
4. Мая Симеонова Иванова

20.ПП  „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Радослав Петров Петров
2. Красимира Иванова Бойчева
3. Петко Илиев Маринов
4. Николай Илиев Николов

21.Коалиция РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-ГЛАС НАРОДЕН
1 Жаклин Ваклуш Толева
2 Йордан Иванов Камбуров
3 Веселин Димитров Данчев
4 Илиян Георгиев Георгиев
5 Славчо Чавдаров Василев
6 Невян Иванов Иванов
7 Корнелия Петрова Мотова

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !