Всички листи за 30 МИР Шумен

OFFNews Последна промяна на 22 февруари 2017 в 14:42 3087 0

1. ПП Дром
1.Ирина Иванова Илиева
2.Петър Неделков Неделков
3.Илия Сашев Митков

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Олга Руменова Сакеларова-Христова
2.Емилия Стелиянова Данева
3.Елисавета Иванова Николова
4.Дамян Рачев Кичуков

3. Движение „Напред България“
1.Красен Методиев Якимов
2.Филчо Стилиянов Ставрев

4. Нова Република
1.Анета Цетанова Георгиева
2.Димитър Янев Милчев
3.Николай Живков Железов
4.Кръстю Иванов Баев
5.Петър Емилов Петров
6.Росен Панайотов Стефанов
7.Васил Гочев Тодоров

5. Коалиция на недоволните
1.Любомир Андреев Нецов
2.Димитър Александров Митев
3.Антония Тенева Койчева
4.Силвестър Стефчов Гьолски

6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Росица Веселинова Божкова
2.Наталия Велева Тодорова
3.Искра Цветомирова Трифонова
4.Теодор Минчев Кулев
5.Анита Любенова Копоева
6.Антоан Димитров Христов

7. БДЦ (Български демократичен център)
Ева Станкова Иванова
8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Марин Киров Димов
2.Магдалена Боянова Боева-Тодорова
3.Юлия Димитрова Илиева
4.Яница Ивайлова Йорданова
5.Кирил Филчев Кирилов
6.Милена Димитрова Добрева
7.Деян Димитров Михнев
8.Христо Николаев Йорданов

9. ДПС
1.Нигяр Сахлим Джафер
2.Хамид Бари Хамид
3.Бюнямин Хюсеин Хасан
4.Сали Бейхан Ибрахим
5.Мустаджан Мустафа Шабан
6.Мелин Рамис Осман
7.Красимир Горанов Георгиев
8.Мюзеям Салим Али
9.Бирсен Еюбов Елманов
10.Фатма Раим Хюсеин
11.Асен Мартинов Асенов
12.Зюхре Камбер Мердан

10. БСП
1.Иван Валентинов Иванов
2.Георги Сашев Георгиев
3.Валентин Асенов Петров
4.Петранка Василева Димитрова
5.Александър Красенов Александров
6.Лили Василева Петрова
7.Аспарух Юлиянов Рангелов
8.Галина Каменова Абаджиева
9.Патриция Борисова Маринова
10.Ваня Георгиева Димитрова
11.Ивайло Петров Иванов
12.Иван Митев Йонков

11. ГЕРБ
1.Румен Петров Генов
2.Стефан Стайнов Желев
3.Ширин Шефкъ Вели
4.Галина Атанасова Петкова
5.Хамди Сами Авджъ
6.Димитър Крумов Александров
7.Евгений Цанков Цанков
8.Светлозар Начев Николов
9.Петко Грудов Шаренков
10.Владислав Григоров Григоров
11.Стела Христова Илиева
12.Станислава Северинова Акерска

12. Партия на зелените
1.Светослава Иванова Горанова
2.Любомир Димитров Кьосев

13. ДОСТ
1.Орхан Ахмедов Исмаилов
2.Нурай Ахмед Зърън
3.Юксел Ахмедов Хасанов
4.Назъм Басри Сали
5.Атидже Цанкова Молова
6.Невин Неджиб Ахмед
7.Севинч Джафер Керим
8.Зия Рефкъ Мехмед
9.Нуртен Ремзи Хамид
10.Нурал Фикрет Садък
11.Еркан Зия Чобан
12.Аляйдин Хасан Сали

14. ПП Възраждане

15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)


16. „Да, България“
1.Филип Иванов Трифонов
2.Георги Стефанов Касчиев
3.Ивайло Огнянов Ганчев
4.Илиян Иванов Илиев
5.Благой Бойчев Бойчев
6.Младелин Сашев Димитров

17. Обединени патриоти
1.Емил Димитров Симеонов
2.Наталия Петрова Стефанова
3.Добрин Райков Чайлев
4.Деан Стоянов Станчев
5.Румен Стоянов Русев
6.Борис Велчев Николов

18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия
1.Александър Панайотов Каракачанов
2.Димитринка Йорданова Томова
3.Вергиния Василева Костадинова
4.Теменужка Любенова Уручева

19. Национална републиканска партия
1.Тенчо Койчев Димов
2.Александър Славчев Захариев
3.Юлиян Иванов Николов
4.Валентина Живкова Пенева

20. Българско национално обединение
1.Йорданка Пенева Стоянова
2.Славка Тодорова Атанасова


21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Даниела Кирилова Русева
2.Юлиян Руженов Асланов
3.Милен Русев Чолаков
4.Борислав Николаев Маринов
5.Милко Георгиев Милков
6.Бисерка Бончева Йовчева
7.Христофор Крумов Крумов
8.Пламен Янков Василев
9.Димитър Бонев Димитров
10.Гергана Пламенова Савова
11.Христо Петров Нанков
12.Росен Симеонов Станчев

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !