Всички листи в 7 МИР - Габрово за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 15:54 1722 0

Публикуваме всички листи за 25 МИР - София на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Светлана Ненчева Лакова
2 Владислав Стефанов Вълканов
3 Цоньо Стоев Събев
4 Йото Борисов Йотов
5 Бистра Маринова Кралева
6 Милка Кирилова Петрова

4. Патриотичен фронт

1 Росен Иванов Цветков
2 Ненчо Иванов Ненов
3 Петър Серафимов Иванов
4 Гергана Георгиева Бошнакова
5 Розана Петрова Косева
6 Благовеста Петрова Капитанска

5. ПП "Възраждане"

1 Даниел Петров Петров;
2 Златка Данаилова Донева;
3 Йордан Валериев Андреев
4 Мария Недялкова Мирчева
5 Ивайло Мариянов Ивайлов
6 Десислава Стефанова Митева
7 Христофор Стойнов Тодоров
8 Десислава Димитрова Минчева

7. Национално обединение на десницата

1 Мариян Георгиев Костадинов
2 Валентина Петкова Новакова
3 Станислав Любомиров Лазаров
4 Роксана Димитрова Найденова

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Божанка Георгиева Неделчева
2 Живко Георгиев Георгиев

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Диман Илков Рохлев
2 Галина Петрова Мантурова
3 Ангел Илиев Калестров
4 Илия Димитров Илиев
5 Еленка Иванова Тодорова
6 Ангелина Романова Иванова
7 Божана Ангелова Калестрова
8 Боряна Парашкевова Илиева

11. "Атака"

1 Ивайло Стоянов Докузанов
2 Владислав Валериев Радославов

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Илиян Георгиев Георгиев
2 Димитър Здравков Ченков
3 Ина Пенчева Велчева

14. "Глас народен"

1 Мартин Ганев Минков
2 Виржиния Светлозарова Богданова
3 Даниел Сашев Пулов
4 Момчил Величков Дончев

17. ДПС

1 Юсеин Хасанов Вейселов
2 Ердоан Мехмед Узунов
3 Исмаил Кязим Хаджикасан
4 Есра Алейдин Аджъ
5 Лусиана Любомирова Лалева
6 Боян Стоянов Савянов
7 Шефкат Рамадан Исин
8 Деян Събев Башев

20. ПП "Правото"

1 Пеньо Стефанов Минчев
2 Неделя Петкова Димитрова

21. ВМРО

1 Силвия Кръстева Кръстева
2 Христо Радославов Димов
3 Християн Мартинов Марков
4 Христо Гошев Гунчев
5Никола Андриан Караджов
6 Цонка Людмилова Христова
7 Силвия Георгиева Ангелова
8 Константин Петков Малчев

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Татяна Живковa Хинова
2 Светослав Светозаров Пенчев

23. ПП "Воля"

1 Недко Пламенов Кузманов
2 Милен Младенов Стоянов
3 Гергана Желязкова Стефанова
4 Милена Илиева Димитрова
5 Евгени Валентинов Генов
6 Лиляна Иванова Димитрова
7 Елка Василева Кукова - Нешева

24. „Има такъв народ“

1 Деляна Валериева Иванова
2 Димитър Маринов Ковачев
3 Милен Стилиянов Любенов
4 Светослав Мариянов Маринов
5 Стефан Иванов Михнев
6 Йордан Валериев Георгиев

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови