Всички листи в 31 МИР - Ямбол за парламентарните избори на 2 април

OFFNews Последна промяна на 28 февруари 2023 в 18:03 3579 0

Ямболска област

Снимка Уикипедия

Ямболска област

Публикуваме всички листи за 31 МИР - Ямбол на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 април.

Ямболският избирателен район дава 4 мандата.

1. КП "БСП за България"

1. Кристиан Иванов Вигенин
2. Божидара Константинова Божилова
3. Галин Янков Пантелеев
4. Красимир Георгиев Кръстев
5. Драгоя Димитров Драгоев
6. Александър Александров Василев
7. Милен Димитров Димов
8. Недялка Стоянова Петкова

2. КП "ГЕРБ-СДС"

1. Димитър Ангелов Иванов
2. Николай Костов Костадинов
3. Димитър Георгиев Биволаров
4. Мартин Михайлов Петков
5. Иван Парушев Митев
6. Светла Илиева Иванова
7. Мирослав Георгиев Козарев
8. Станчо Кирилов Стоименов

3. ПП "Възраждане"

1. Никола Ангелов Димитров

2. Георги Стоянов Дичев

3. Иван Димитров Арнаудов

4. Таня Маринова Тсиолакиду

5. Цветан Валентинов Джуров

6. Стратия Тодоров Колев

7. Ангел Стефанов Митов

4. ПП "Има такъв народ"

1. Александър Стайков Марков

2. Валентин Георгиев Христов

3. Владимир Красимиров Тимев

4. Красен Станимиров Бунарджиев

5. Климент Велчев Костов

6. Георги Валентинов Христов

5. ПП "Народна партия истината и само истината"

1. Стефан Борисов Белев

2. Димитър Александров Александров

3. Поля Славчева Славова- Атанасова

6. КП "Неутрална България"

1. Женя Димитрова Илиева
2. Цветан Ангелов Андрейчев
3. Красимир Иванов Цветков
4. Пламен Иванов Петков
5. Румен Димов Проданов
6. Василка Димитрова Петрова

7. ПП “Българско национално обединение”

1. Венцислав Димитров Димитров

8. КП "Заедно"

1. Даниел Василев Василев
2. Николай Петров Пантелеев
3. Добрин Тодоров Василев
4. Мирослав Георгиев Маринов
5. Васил Ангелов Стоев

9. ПП "Български национален съюз – Нова демокрация"

1. Начко Обретенов Плочев

2. Елиана Андонова Бонева

3. Мартин Иво Илиев

4. Петър Викторов Иванов

10. ПП "Национално движение за стабилност и възход"

1. Красимира Ангелова Харатюнян

11. ПП "Консервативно обединение на десницата"

1. Мая Димитрова Миланова
2. Михаил Василев Вълев
3. Георги Петров Мавродиев
4. Пепа Миткова Митева

12. КП "Продължаваме Промяната – Демократична България"

1. Мирослав Николаев Иванов
2. Николай Петров Чистов
3. Радостина Панайотова Драгнева-Томова
4. Димитър Валентинов Загоров
5. Цветомира Атанасова Гицова
6. Николай Георгиев Георгиев
7. Здравко Илчев Янчев
8. Момчил Иванов Иванов

13. ПП "Движение за права и свободи"

1. Петър Пандушев Чобанов
2. Сезгин Юсеин Мехмед
3. Хатидже Мехмедова Георгиева
4. Гроздан Георгиев Грозев
5. Стоян Ангелов Ангелов
6. Петър Александров Грънчаров
7. Димитър Динков Колев
8. Жельо Рачев Вълков

14. КП "Левицата"

1. Мими Иванова Караколева
2. Йордан Николаев Колев
3. Димитър Иванов Андреев
4. Мария Стефанова Дякова
5. Николай Галинов Динев
6. Ивомира Щилиянова Кефалова
7. Теодора Георгиева Ненкова
8. Иван Филипов Иванов

15. ПП "Български възход"

1. Евгени Господинов Господинов
2. Петър Георгиев Гендов
3. Стефан Тотев Стоянов
4. Тодор Андонов Тодоров
5. Светлан Младенов Делибалтов
6. Гергана Панайотова Панайотова
7. Радостина Колева Колева
8. Стойчо Георгиев Георгиев

16. ПП "Мир"

1 Станимир Петров Кескинов
2 Радостина Ангелова Иванова
3 Атанас Митев Атанасов
4. Тереза Витанова Вълчева

17. ПП "Българска социалдемокрация – Евролевица"

1. Иван Костадинов Станков
2. Георги Минков Минков
3. Илиaн Радоев Щерянов
4. Христо Генчев Георгиев
5. Слав Иванов Йорданов

18. ПП "Български съюз директна демокрация (БСДД)"

1. Найден Тотев Найденов
2. Христо Вълов Вълов
3. Христо Зарков Запрянов
4. Зарко Христов Запрянов
5. Паулина Иванова Динева
6. Петър Николов Николов

19. ПП "Глас народен"

1. Мартин Трифонов Илиев

2. Галя Николаева Кърнева

20. ПП "Социалистическа партия „Български път“

1. Димитър Вълчев Мащиков

21. КП "Вън от ЕС и НАТО"

1. Атанас Колев Атанасов
2. Александър Руменов Пръвчев
3. Донка Вълева Вълева
4. Георги Янев Георгиев

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови