Всички листи в 30 МИР - Шумен за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 20:54 1167 0

продължава на стр. 1

25. „Продължаваме промяната“

1 Антония Кънчева Димитрова

2 Октай Шюкрю Каврък

3 Йордан Станков Йорданов

4 Хари Спасов Иванов

5 Галина Бонева Георгиева

6 Мария Петрова Топалова

26. ПП „Мир“

1 Сашо Кирилов Григоров

2 Явор Любомиров Лефтеров

3 Екатерина Илиева Барбова

4 Любомир Георгиев Димитров

27. ПП „Благоденствие, обединение, градивност“

1 Ивайла Венелинова Георгиева

2 Емил Пейчев Калоянов

3 Велико Николов Николов

4 Пресиан Емилов Иванов

5 Анчо Николов Костадинов

28. БНС-Нова демокрация

1 Камен Захариев Тасков

2 Вельо Найденов Иванов

3 Веселинка Хараламбиева Гигова

4 Петко Георгиев Колев

5 Иванка Лазарова Етова

6 Живко Иванов Жеков

29. ПП „Пряка демокрация“

1 Емилия Красимирова Минкова

30. „Демократична България“

1 Полина Антонова Велчева

2 Васил Гочев Тодоров

3 Анета Цветанова Георгиева

4* РИК - ШУМЕН отказва регистрация на предложения кандидат за народен представител Гюлджан Фикретова Сабриева

5 Димитър Янев Милчев

6 Кръстю Иванов Баев

7 Костадин Стефанов Деянов

31. Изправи се, БГ! Ние идваме!

1 Иван Стоянов Капралов

2 Росица Енчева Павлова

3 Веселин Кирилов Тодоров

4 Небат Мехмедов Кадиров

5 Цветомир Иванов Цонев

6 Марияна Минчева Георгиева

7 Антон Пламенов Антонов

8 Петина Руменова Минкова

9 Красимир Веселинов Крумов

10 Здравко Спасов Тодоров

11 Стоян Митков Вълков

12 Росен Симеонов Станчев

32. ГЕРБ-СДС

1 Красимир Георгиев Вълчев

2 Илтер Бейзатов Садъков

3 Eвгений Цанков Цанков

4 Димо Чавдаров Георгиев

5 Димитър Крумов Александров

6 Ралица Тодорова Ангелова

7 Николай Станимиров Стефанов

8 Румен Петров Генов

9 Деница Венециева Спасова

10 Димитричка Господинова Недева

11 Добри Сашков Стоянов

12 Ахмед Неджатов Еминов

33. БСП за България

1 Иван Валентинов Иванов

2 Иван Валентинов Ганчев

3 Мартин Райчев Райков

4 Тодор Йорданов Тодоров

5 Евгения Евгениева Леополдова

6 Даниела Илиева Пенчева

7 Пламен Христов Петков

8 Стефан Иванов Стефанов

9 Велчо Страхилов Василев

10 Дончо Николов Цачев

11 Недялко Кръстев Недялков

12 Ваня Георгиева Димитрова

34. ПП „Българска прогресивна линия“

1 Матей Симеонов Матеев

35. Партия на зелените

1 Любомир Стефанов Ангелов

2 Селзан Севгин Ибрахим

3 Васко Райчинов Йотов

36. ПП „Бригада"

1 Валери Ангелов Ангелов

2 Павел Георгиев Калинков

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови