Всички листи в 30 МИР - Шумен за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 20:54 1410 0

Публикуваме всички листи за 30 МИР - Шумен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Петър Георгиев Георгиев

2 Петър Иванов Синджирлиев

3 Татьяна Васильевна Терзиева

4 Димитър Георгиев Петков

5 Мирослав Николаев Кацаров

6 Петър Симеонов Димитров

4. Патриотичен фронт

1 Наталия Петрова Стефанова

2 Димитър Николов Димитров

3 Стефани Пламенова Любенова

4 Марин Йорданов Илиев

5 Боряна Иванова Петкова

6 Валентин Тодоров Динков

5. ПП "Възраждане"

1 Николай Кръстев Костадинов

2 Веселин Миленов Вешев

3 Милчо Георгиев Панайотов

4 Ралица Димитрова Димитрова

5 Мария Господинова Димитрова

6 Ивайло Георгиев Капитанов

7 Тодор Ангелов Вангелов

8 Дилян Руменов Григоров

9 Павлин Младенов Пенев

10 Димитринка Тодорова Дамянова

11 Евгений Иванов Бонев

7. Национално обединение на десницата

1 Стоян Генчев Стоянов

2 Борислав Христов Борисов

3 Стоян Димитров Шайков

4 Дария Ганчева Георгиева

5 Веселин Радославов Николов

6 Атанас Димитров Димитров

7 Митко Драгомиров Митков

8 Юджер Юсуф Осман

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Мариана Асенова Дражева

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Александър Цветанов Гарибов

2 Мехмед Назифов Кехайов

3 Николай Красимиров Петров

4 Константина Николова Корчева-Маринова

5 Ангел Стойцов Балабанов

11. "Атака"

1 Петя Христова Кузева

2 Донка Дончева Петкова

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Румен Владимиров Русев

2 Деян Георгиев Петров

* РИК - ШУМЕН отказва да регистира Даниела Светославова Рабчева като кандидат за народен представител

14. "Глас народен"

1 Борислав Николаев Маринов

2 Адриана Николаева Андреева

3 Дарин Юлков Йорданов

4 Явор Николаев Нанев

5 Александър Христов Демирев

6 Зорница Желева Пейкова

17. ДПС

1 Мустафа Сали Карадайъ

2 Хамид Бари Хамид

3 Кадир Реджебов Насуфов

4 Кадир Назиф Хасан

5 Танер Айдън Исмаил

6 Севгин Лютви Хълми

7 Христо Христов Кюркчиев

8 Мукадес Емин Шакир

9 Юсеин Шакир Юсеин

10 Зюхал Османова Юсеинова

11 Кенан Нешков Кючюков

12 Селятин Себайдин Мехмед

20. ПП "Правото"

1 Гроздалин Георгиев Грозданов

2 Валери Богданов Бонев

21. ВМРО

1 Деан Стоянов Станчев

2 Стефан Маринов Минков

3 Иван Спасов Калайджийски

4 Христо Георгиев Драгозов

5 Стилияна Милева Милева

6 Иван Йосифов Стоянов

7 Росица Вескова Стоянова

8 Дария Мартинова Червенкова

9 Венцислав Стефанов Симеонов

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Делян Дяков Николов

2 Емил Йорданов Станимиров

23. ПП "Воля"

1 Наталия Велева Тодорова

2 Самет Рафет Янгънджъ

3 Гергана Георгиева Николова

4 Пламена Ивалинова Маринова

5 Илтер Мухидинов Хилмиев

6 Радина Димитрова Примова

24. „Има такъв народ“

1 Пламен Николаев Николов

2 Нерихан Рамзи Ибрям

3 Звездaлин Тошев Звездев

4 Ивайло Руменов Антонов

5 Селиме Мехмедова Кърджалиева

6 Росица Калчева Иванова-Христозова

7 Недялко Любенов Недялков

8 Георги Евгениев Георгиев

9 Милен Димитров Добрев

10 Мая Николаева Николова

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови