Всички листи в 25 МИР - София за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 15:14 6429 0

Публикуваме всички листи за 25 МИР - София на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Николай Симеонов Малинов

2 Юлиана Йотова Йончовска

3 Стефана Иванова Неделчева

4 Ивайло Любенов Иванов

5 Никола Асенов Бенчев

6 Габриел Георгиев Герасимов

7 Мария Методиева Александрова

8 Ивелина Валентинова Ахмед

9 Явор Янков Никифоров

10 Никола Стойчев Николов

11 Юлиана Веселинова Матеева

12 Цветан Петров Христов

13 Виктор Александров Кръстев

14 Валентин Николов Вацев

4. Патриотичен фронт

1 Цветан Венциславов Манчев

2 Красимира Веселинова Даскалова

3 Петко Илиев Събев

4 Митко Иванов Димитров

5 Дамянка Петева Гетова-Спасова

6 Ангел Костадинов Ангелов

7 Борислав Кирилов Борисов

8 Чавдар Георгиев Тончев

9 Иванчо Вътов Йотов

10 Кирил Ангелов Караангов

11 Диана Илиева Милова

12 ................................

13 Любица Кирилова Тодорова

14 Даниел Тодоров Сяров

15 Алеко Стоянов Томов

16 Валентин Кирилов Стамов

17 Ванимир Йорданов Заров

18 Любомир Давидков Давидков

19 Марио Розалинов Пунчев

5. ПП "Възраждане"

1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Иво Георгиев Русчев
3. Деян Николаев Николов
4. Димо Георгиев Дренчев
5. Димо Сергеев Димитров
6. Владимир Емил Борисов
7. Вениамин Иванов Воденичаров
8. Иван Емилов Герасимов
9. Димитър Стоянов Дъбов
10. Иван Георгиев Грънчаров
11. Иван Владимиров Йорданов
12. Маргарита Иванова Махаева
13. Марин Нинов Генов
14. Георги Костадинов Радиев
15. Красимир Тодоров Кънев
16. Явор Валентинов Стоянов
17. Васил Стефанов Василев

7. Национално обединение на десницата

1. Джема Маринова Грозданова
2. Димо Пенчев Димов
3. Мима Цанкова Пандова
4. Христо Дженев Казанджиев
5. Галина Стефанова Георгиева
6. Ангел Атанасов Георгиев
7. Надя Евтимова Бонева
8. Георги Костов Стефанов
9. Румен Тодоров Динев
10. Веселин Петров Жеков
11. Дарин Цветков Спасов
12. Любомир Методиев Методиев
13. Мартин Руменов Павлов
14. Весела Миткова Катрова
15. Евелина Емилова Манолова
16. Виктория Цветанова Иванова
17. Благовест Руменов Александров
18. Антон Петков Димитров
19. Борис Вилхелм Точев

8. "Български съюз за директна демокрация"

1. Валери Василев Венков
2. Станимир Делчев Минков
3. Йордан Найденов Йорданов
4. Светла Михайлова Милушева
5. Тони Тонев Баждаров
6. Ваня Стефанова Колева
7. Цветан Николов Тодоров
8. Виктор Аргиров Божиков
9. Христо Стефанов Кенаров

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1. Гена Цветкова Велковска

2. Жулиета Николова Тасева

3. Данаил Веселинов Дамянов

4. Вилислава Георгиева Добринова

5. Димчо Дочев Джиговски

6. Ангел Янакиев Риджаков

7. Александър Цветанов Гарибов

8. Антоанета Огнянова Николова

9. Васил Георгиев Младенов

10. Ивайло Венциславов Нинов

11. Георги Петров Пешков

12. Кристина Валентинова Иванова

13. Цветан Димитров Стоянов

11. "Атака"

1. Волен Николов Сидеров
2. Величка Борисова Георгиева
3. Димитър Славов Димитров
4. Виктория Емилова Бойкова
5. Юлиян Стоянов Докузанов
6. Росен Верчов Златков
7. Радослав Николов Еленков
8. Арсени Василев Байздренков
9. Благовест Бисеров Кокаров

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови