Всички листи в 16 МИР - Пловдив-град за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 14:52 2854 0

Публикуваме всички листи за 16 МИР - Пловдив град на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер. 

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Антон Георгиев Сираков

2 Атанас Ралчев Панчев

3 Георги Стефанов Трендафилов

4 Георги Миланов Георгиев

5 Веселин Митков Димитров

4. Патриотичен фронт

1 Борис Янков Ячев

2 Костадин Иванов Гаров

3 Димитър Минев Начев

4 Максим Тодоров Петков

5 Анелия Милчева Алексиева

6 Костадин Иванов Аврамов

7 Антоанета Андонова Минчева

8 Костадин Петков Петков

9 Миглена Валериева Флорова

10 Стоянка Петкова Петкова

11 Карамфила Иванова Шилева

12 Тодор Петков Петков

13 Крум Костадинов Атанасов

14 Юлиян Чавдаров Бозов

5. ПП "Възраждане"

1 Елена Цонева Гунчева

2 Емил Янков Янков

3 Симеон Валерий Петров

4 Веселин Генов Генов

5 Христо Драгоев Христов

6 Велеслав Георгиев Гривов

7 Димитър Георгиев Митърчев

8 Мария Николаева Армазова

9 Мирослав Благовестов Маринов

10 Пенка Георгиева Дайлийска

11 Виктор Атанасов Тафров

12 Ненко Иванов Дадански

13 Тейлър Емилов Николаев

14 Майя Костадинова Драгова

15 Бялко Атанасов Бялков

16 Димитър Михайлов Ковачев

17 Дафина Атанасова Проданова

18 Явор Иванов Томов

19 Тихомир Николаев Тотев

20 Костадин Александров Бодуров

21 Магдалена Любенова Дамянова

22 Георги Петров Карачански  

7. Национално обединение на десницата

1 Пенка Иванова Деведжиева

2 Кирил Петков Саров

3 Десислава Илиева Атанасова - Чомакова

4 Веселин Костадинов Динков

5 Николай Георгиев Ганев

6 Ивайло Спасов Спасов

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Иван Димитров Власев

2 Елица Иванова Чакмакова

3 Спас Николов Рачев

4 Георги Ангелов Кацунов

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Гарабед Ардашес Минасян

2 Васил Георгиев Бутев

3 Светозар Ангелов Нейков

4 Ангел Илиев Чонов

5 Кера Григорова Карова

6 Венета Ангелова Василева

7 Йордан Маринов Узунов

8 Дарина Петрова Велкова

9 Зорка Димитрова Карова

10 Борис Николаев Къркеланов

11. "Атака"

1 Павел Димитров Шопов

2 Димитър Петков Керин

3 Даниела Тонкова Кинова

4 Борис Атанасов Златарев

5 Владимир Любенов Райчев

6 Васко Цветков Вълчинов

7 Росица Генчева Димитрова

8 Димитринка Иванова Спасова

9 Ангел Георгиев Кючуков

10 Лилия Иванова Костадинова

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови