Невиждан наплив за гласуване има в Лондон, показа репортаж на "Нова телевизия".
В сецкията в Баркинг се образуваха дълги опашки за гласуване веднага след старта на изборния ден в 9 часа българско време. Там на опашка чакат повече от 150 души.
Вотът в Баркинг се бави заради изискването сънародниците ни да попълват две декларации - за гласуване за президент и за референдума, иницииран от екипа на "Шоуто на Слави".
"Няма да приключим с гласуването в 20 часа", коментира член на избирателната комисията в Баркинг.
От ЦИК вече знаят за ситуацията в Лондон.
"Очаквам много висока активност в столицата на Великобритания. Надявям се всички наши сънародници да упражнят правото си на глас", каза Цветозар Томов от ЦИК.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24551
5
06.11 2016 в 13:06
83938
3
06.11 2016 в 11:00
Сериозно?
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци