Над 2/3 от секционните избирателни комисии вече са предали изборните си документи в зала Арена София. Секциите на Столичната община са 1640, до рано тази сутрин над 1100 вече бяха приети.
"Ситуацията е спокойна, има добра организация, обстановката е нормална", заяви пред БНТ председателят на Общинската избирателна комисия Полина Витанова.
Според нея процесът ще приключи в ранния следобед, след което ще продължи с обработката на книжата.
Основните грешки, допускани от избирателните комисии са при преференциите, както и при отчитането на неизползваните бюлетини.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел