Листите на Движение за радикална промяна „Българска пролет“

Последна промяна на 27 февруари 2017 в 20:18 3544 0

1. Благоевград

1. Кирил Пецев Пецев
2. Борис Тодоров Колев
3. Ваньо Любенов Костов
4. Иван Мирчев Атанасов

2. Бургас

1. Велизар Пенков Енчев
2. Димитър Дончев Иванов
3. Румяна Иванова Дончева
4. Коста Анастасов Костов
5. Николай Атанасов Михайлов
6. Стоян Николов Стоянов

3. Варна

1 Светослав Иванов Мандиков
2 Валери Кънов Тодоров
3 Александър Цветанов Цанев
4 Борис Петров Дончев
5 Венцеслав Стефанов Василев
6 Стефан Кръстев Минков
7 Диан Николаев Събев

4. Велико Търново

1 Светослав Иванов Мандиков
2 Валери Кънов Тодоров
3 Александър Цветанов Цанев
4 Борис Петров Дончев
5 Венцеслав Стефанов Василев
6 Стефан Кръстев Минков
7 Диан Николаев Събев

5. Видин

1. Малин Славчев Маринов

6. Враца

1. Кирил Александров Илиев
2. Цветан Петров Коцев
3. Росица Русанова Ценова
4. Косьо Димитров Гъжварски

7. Габрово

1. Ваня Любомирова Колева
2. Лазар Любенов Бонгурев
3. Митко Минков Гълъбов
4. Анелия Николова Камбурова
5. Калинка Георгиева Драганова
6. Йонита Стефанова Колева
7. Ваня Маркова Димитрова
8. Пенка Христова Георгиева

8. Добрич

1. Светослав Иванов Мандиков
2. Станислава Борисова Аврамова
3. Радост Кирилова Янакиева

9. Кърджали

1 Мирослав Димов Попов
2 Николай Тончев Кавръков
3 Ангел Генов Минчев

10. Кюстендил

1. Станислава Борисова Аврамова
2. Павел Атанасов Паунов
3. Иван Христов Югов

11. Ловеч

1 Емил Михайлов Еврев
2 Правда Баева Баева

12. Монтана

1. Емил Благоев Кръстев
2. Цветан Турьов Георгиев
3. Габриел Георгиев Герасимов

13. Пазарджик

1. Александър Ангелов Динков
2. Георги Василев Маев
3. Ангел Антонов Благов
4. Костадин Тодоров Тодоров
5. Стойка Стоянова Стефанова
6. Спас Антонов Благов
7. Иван Георгиев Вачев

14. Перник

1. Валентин Боянов Хараламбиев
2. Методи Георгиев Христов
3. Ангел Йорданов Мицилков
4. Борис Петров Аврамов

15. Плевен

1. Биляна Дикова Велева-Грънчарова
2. Петко Димитров Ганчев
3. Веселка Антонова Георгиева
4. Петъо Яков Яков
5. Ваниета Димитрова Трифонова
6. Красимир Николаев Крамолински
7. Елизабета Стоянчова Цолова
8. Йордан Дечов Кюркчийски
9. Рени Славкова Тодорова
10. Людмила Василева Христова
11. Антон Методиев Граматиков
12. Любомир Мирославов Макавеев
13. Пламен Борисов Вановски

16. Пловдив град

1 ПЕТКО ДИМИТРОВ ГАНЧЕВ
2 ВАЛЕНТИНА АЛЕКСАНДРОВА НИКОЛОВА
3 ДИМИТЪР ВИКТОРОВ КАРАИВАНОВ

17. Пловдив Област

1.Георги Николов Даскалски
2.Николай Рангелов Тренев

18. Разград

1. Йонко Илиев Йонков

19. Русе

1.Тодор Трифонов Койнов
2.Милена Панова Костова
3.Деско Иванов Десков
4.Валерий Илиев Джуров
5.Георги Колев Георгиев
6.Димитър Симеонов Русанов
7.Вероника Валентин Димитрова

20. Силистра

1 Тодор Трифонов Койнов
2 Валерий Илиев Джуров

21. Сливен

1 ТОДОР ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ
2 ЖЕНИ ДИМИТРОВА ИВАНОВА
3 ДОНЧО МИНЧЕВ КОЛЕВ
4 СИЛВИЯ ТОДОРОВА БОЗУКОВА
5 МАРИН КОЛЕВ МАРИНОВ

22. Смолян

1.Десислава Запрянова Запрянова

23. София

1 ЛЪЧЕЗАР АСПАРУХОВ АВРАМОВ
2 ВЕНЦЕСЛАВ СТЕФАНОВ ВАСИЛЕВ
3 НИКОЛАЙ РАНГЕЛОВ ТРЕНЕВ
4 ЕВЛОГИ КИРИЛОВ МИЛАНОВ
5 РОЗАЛИЯ АНГЕЛОВА ТРАЯНОВА
6 ВЕСЕЛИНА ДИМИТРОВА СТЕФАНОВА
7 ЕВГЕНИЯ ХРИСТОВА КОЛЕВА
8 ВАСИЛ ВЕСЕЛИНОВ ИЛИЕВ
9 СТАНИСЛАВА ИВАНОВА ИВАНОВА - ГОРОСТАНОВА

24. София

1.Велизар Пенков Енчев

2.Силвия Здравкова Чернинкова - Гопина
3.Румяна Иванова Дончева
4.Димитър Викторов Караиванов
5.Ангелаки Найденов Гоцев
6.Иван Георгиев Вачев
7.Веселин Иванов Велчевски
8.Пламена Иванова Петрова
9.Розалия Ангелова Траянова
10.Ангел Йорданов Мицилков
11.Камен Ненчев Илиев

25. София

1.Владимир Андронов Брезоев
2.Спас Антонов Благов
3.Габриел Георгиев Герасимов
4.Валентин Боянов Хараламбиев
5.Димитър Костадинов Върбоаков
6.Методи Георгиев Христов
7.Мартин Пламенов Георгиев
8.Виктор Димитров Караиванов
9.Валентина Александрова Николова
10.Лидия Маринчева Стоянова
11.Бойко Веселинов Гадев

26. София област

1.Иван Цветанов Калоянов
2.Мартин Бориславов Трифонов
3.Борис Тодоров Колев
4.Пенка Пенчева Захариева
5.Васко Николов Велчев
6.Георги Иванов Георгиев

27. Стара Загора

1.Николай Марков Василев

28. Търговище

1.Йордан Николов Крачунов
2.Ангел Георгиев Ангелов
3.Йонко Георгиев Йонков
4.Величко Антонов Бонев

29. Хасково

1.Владимир Ангелов Кисьов
2.Живко Тянков Жеков
3.Иван Благоев Кочев
4.Радост Кирилова Янакиева

30. Шумен

1.Олга Руменова Сакеларова-Христова
2.Емилия Стелиянова Данева
3.Елисавета Иванова Николова
4.Дамян Рачев Кичуков

31. Ямбол

1.Веселин Иванов Велчевски

2.Георги Иванов Бараков

3.Красимир Иванов Бумбалов
4.Даниела Йоргова Маркова
5.Виктор Димитров Караиванов

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !