Емил Джасим, кандидат за народен представител на „Да, България!“, беше нападнат днес по обяд в центъра на София.
Непознатият мъж първо е отправил заплахи към него, а след това му е нанесъл удари в тялото. Емил Джасим побягнал по улицата, където попаднал на полицейски патрул, съобщиха от "Да, България". Нападателят е задържан за 24 часа.
„Да, България!“ смята за напълно недопустими проявите на агресия под каквато и да е форма. „Да, България!“ смята езика на омразата за тежък обществен проблем и осъжда използването му в предизборната кампания, подчертават от партията и допълват, че очакват полицията и прокуратурата да си свършат работата в определения от закона срок.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
15
23.03 2017 в 23:47
48260
14
23.03 2017 в 23:40
Аха-ха-хаххх!
Къде бе ждрольо, къде е учител в момента? нпо ковра на повикване в "център за образователни инициативи".
Ма най-готиното в цялата рапта е, че докато го биели той... снимал с телефона.
Кво повече мое кажеш за такъв мискинин? Сбъркал боя с порното.
)))))
83938
12
23.03 2017 в 22:26
15911
10
23.03 2017 в 21:52
83938
9
23.03 2017 в 21:49
22193
8
23.03 2017 в 21:35
1. Пишеше граматически правилно, т.е. има образование, а не е като брат'чедите от Факултето;
2. Изчезна от форума малко преди началото на предизборната кампания;
3. Мрази българите.
Повтарям, това са просто повърхностни подозрения, но би ми било интересно да разбера дали са верни.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му