Изборните листи в 12 МИР Монтана

OFFNews Последна промяна на 27 февруари 2017 в 13:22 3061 0

Район Монтана

1.ПП „Движение за равноправен обществен модел”
1. Красимир Николов Михайлов
2. Мая Янкова Аасенова
3. Мадлен Светославова Любенова

2.ПП „Движение за радикална промяна Българска пролет”
1. Емил Благоев Кръстев 
2. Цветан Турьов Георгиев
3. Габриел Георгиев Герасимов

3.ПП "Движение Напред България"
1. Данаил Цветанов Иванов
2. Ивайло Илчев Тодоров

4.Коалиция "Нова Република"
1. Светослав  Христов Малинов                
2. Цецка  Георгиева  Бачкова
3. Венета  Цветанова  Йорданова             
4. Ивалин  Димитров Цеков
5. Росица Петрова Рангелова  

5.Коалиция “КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ“
1. Васил Георгиев Младенов
2. Соня Стефанова Урумова
3. Клементина Димитрова Хаджипавлова-Припърженска
4. Альоша Аврамов Аврамов
5. Борис Вълчев Тодоров

6.ПП „ВОЛЯ”
1. Слави Дичев Нецов          
2. Надежда Тодорова Николова
3. Валентина Венелинова Костадинова               
4. Цветелина Мартен Калеева
5. Людмила Стоянова Ангелова     

7.ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
1 Данаил Иванов Петков 

8.Коалиция "АБВ – Движение 21"
1. Петър  Тодоров Петров
2. Евелина  Тодорова Витанска – Антонова
3. Благовест  Радославов Христов
4. Боряна  Илиева Пенкова – Цветанова
5. Евелина  Цветанова Такова
6. Станислав  Великов Богданов
7. Моника    Пламенова Божинкова
8. Веселка Викентиева Георгиева
9. Веселка  Аврамова Василева

9.ПП  „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”

1. Димитър Иванов Аврамов
2. Петър Пандушев Чобанов
3. Теодора Димитрова Любенова
4. Добромир Чавдаров Йоцов
5. Наталия Димитрова Славчева
6. Тодор Найденов Благоев
7. Виктория Димитрова Христова
8. Светлин Горанов Райков
9. Маргарита Цветанова Илиева
10. Асен Каталинов Методиев

10.Коалиция „БСП за България” 

1. Атанас  Петров Костадинов
2. Илиян  Ангелов Тимчев
3. Цеца Тодорова Иванова
4. Параскева Анастасова Илиева
5. Любомир Петров Иванов
6. Стефан Красимиров Герасимов
7. Светослав Георгиев Илиев
8. Латинка Салтирова Симова
9. Любомир Младенов Филипов
10. Галина Петрова Лазарова-Иванова

11.ПП „ГЕРБ“
1. Дилян Станимиров Димитров
2. Ирена Методиева Димова
3. Георги Гаврилов Георгиев
4. Димитранка Замфирова Каменова
5. Георги Тодоров Георгиев
6. Нина Пламенова Петкова
7. Станимир Владимиров Стоев
8. Георги Зарков Кръстев
9. Калин Филипов Хайтов
10. Александър Григоров Ангелов

12.ПП „Партия на Зелените”
1. Райна Веселинова Милева
2. Иван Тодоров Бонински
3. Людмил Йосифов Младенов
4. Венцислав Генадиев Веселинов

13.Коалиция „Обединение ДОСТ”
1. Олег Славков Петров 
2. Владимир Иванов Йорданов
3. Миглена Пенкова Георгиева
4. Милен Георгиев Митов

14.ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1. Емил Иванов Христов
2. Стилияна Емилова Тодорова
3. Маргарита Валентинова Близнакова

16.Коалиция "ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ"
1. Мирослав Людмилов Тодоров
2. Петко Димитров Цветков

17.Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО”
1. Адриан Христов Асенов
2. Емилиан Гошов Симеонов
3. Божидар Георгиев Костадинов
4. Камен Иванов Борисов
5. Тоника Серьожова Вълкова

18.Коалиция "КОЙ – Българската левица и Зелена партия"
1. Васко Петров Иванов
2. Петко Маринов Джуджев 
3. Божидар Стефанов Александров

19.ПП „Национална Републиканска Партия”
1. Венцислав Георгиев Георгиев
2. Русанка Антова Койнарска
3. Васил Владимиреов Костадинов
4 Цецко Борисов Илиев

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Христо Хариев Христов
2. Иван Пламенов Атанасов
3. Кристиян Пламенов Александров

21.Коалиция "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН"
1. Борислав Любенов Великов
2. Иво Димитров Гигов
3. Красимир Божидаров Крумов
4. Петко Кирилов Петков
5. Вероника Илиева Григорова
6. Алекси Василев Алексов
7. Крум Цветков Крумов
8. Антони Владимиров Каравелски
9. Любомир Иванов Танков
10. Иван Красимиров Хумбаджиев

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !