Фирмата “Глобъл мениджмънт” на мениджъра Николай Жейнов подаде молба до Софийски градски съд Левски да бъде обявен в несъстоятелност. Това се е случило на 21 декември 2018 година.
Мениджърът е с основна заслуга за привличането на част от чужденците на "Герена" през последните няколко години. Той взе участие в трансферите на имена като Габриел Обертан, Серджиу Буш и други.
Това е втора фирма, която поиска вековният клуб да бъде обявен в несъстоятелност. Преди две седмици същото стори и “Титан 77”, но малко по-късно собствениците й обявиха, че ще оттеглят иска.
Ето каква е информацията в Софийски градски съд:
Молба за обявяване в несъстоятелност - Търговско отделение
Входящ документ 167999 от 2018г.
Дата на постъпване: 21.12.2018г.
Молител ГЛОБЪЛ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
Ответник ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛЕВСКИ АД

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни