Вихрен и ЦСКА 1948 продължават за Купата на България

OFFNews 23 август 2017 в 21:20 1690 0

Вихрен Сандански и ЦСКА 1948 продължават за Купата на България след победи на старта на надпреварата.

Общо девет гола видяха зрителите на градския стадион в Сандански в мача, в който местният Вихрен победи Беласица Петрич с 5:4.

За отбора на домакините головете отбелязаха Александър Якимов в 6-ата минута, Венцислав Стоянов в 16-ата и 42-ата минута, както и Даниел Пехливанов, който също се разписа два пъти в 52-ата и 54-ата минути.

За отбора на гостите хеттрик реализираха Владимир Кабранов (18, 56 и 79), а веднъж се разписа и Марти Таушанов (71).

Участникът в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 пък разгроми с 8:0 Локомотив БДЖ в исторически първи двубой на тима в турнира за Купата на България.

Андон Гущеров се отчете с хеттрик във втори пореден мач, по два гола добавиха Томислав Павлов и Калоян Бонев, а Ивайло Цветков се разписа веднъж във вратата на "железничарите".