Ужасяващ вандалски акт развали празника на феновете на Ботев Пловдив след спечелената Купа на България срещу Лудогорец.
Десетки автомобили на пловдивчани, паркирани в близост до националния стадион, се оказаха с нарязани гуми, информира Sportal.bg.
Вандалите са се постарали да влошат още повече нещата, като са дупчили по две, а не по една гума и така дори и резервната в багажника не спасявала положението.
Не е ясно коя фенска групировка стои за деянието, но едно е ясно - това са хора, които имат малко общо с нормалността.
За щастие полицаите помагали на пострадалите, като карали нарязаните гуми с патрулките си до близки гумаджийници.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец