В Италия беше уволнен треньор след победа на неговия отбор с 27:0. Наставникът на юношеския Инвиктасауро Ричини се прости с работата си след гръмкия успех над Марина Калчо за "показано неуважение към съперника".
Президентът на Инвиктасауро Паоло Брогели аргументира подробно решението си.
"Бяхме зашеметени като чухме какъв резултат е постигнат. Дълбоко съжаляваме за случилото се и поднавяме извинение. Това е несъвместимо с ценностите на юношеския футбол.
Съперникът трябва да се уважава, а този резултат не показва такова отношение. Като президент поднасям искрените си извинения пред Марина Калчо.
Решението за уволнението на треньора беше взето единодушно. Нашите треньори трябва не просто да учат децата на футбол, а и да ги възпитават на ценности. Това не го видяхме днес", коментира босът.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15925
1
28.11 2019 в 14:31
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си
Член на екипажа на задържан във Великобритания танкер от руския сенчест флот е арестуван за нарушаване на санкциите
Княгиня Калина се самопоканила на шествието на семейството
Преводи на килограм
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си