ЦСКА записа трета загуба в Лига Европа

OFFNews 26 ноември 2020 в 22:06 2202 0

Снимка Официален сайт на ЦСКА

ЦСКА отстъпи на Йънг Бойс с минималното 0:1 в мач от четвъртия кръг на група "А" в Лига Европа, игран на Националния стадион "Васил Левски" при непрогледна мъгла.

Преди началото на двубоя двата състава отдадоха почит с минута мълчание в памет на легендата на световния футбол Диего Марадона, който почина вчера на 60-годишна възраст.

Поражението е трето за "червените" в групата и на практика сложи край на надеждите на тима за класиране за фазата на елиминациите. ЦСКА остава на дъното в класирането с 1 точка и е единственият отбор в групите на турнира без отбелязан гол.

Голът за гостите падна в 34-а минута, когато Жан-Пиер Нсаме проби в наказателното поле, стреля от малък ъгъл и топката влезе в мрежата след неубедителна намеса на вратаря Густаво Бусато.

ЦСКА изнесе играта в половината на Йънг Бойс след почивката, но не успя да стигне до изравняване.

Йънг Бойс бе близо до втори гол в 69-а минута след бърза контраатака от ляво, но Кристиан Фаснахт стреля встрани от вратата.