
ЦСКА ще играе в Лигата на конференциите - най-младия турнир в каталога на УЕФА, а днес (28 август) разбра и кои са съперниците на тима за основната фаза на надпреварата.
Мачовете на носителите на Купата на България за миналия сезон ще са поне шест, колкото са и кръговете до края на годината. В тях "червените" ще се изправят срещу Монако (домакин), Панатинайкос (гост), КуПС (домакин), Трабзонспор със звездата Мохамед Салах (гост), Нордселанд (гост), и Тун (домакин).
ЦСКА игра за последно в редовен сезон на европейските клубни турнири през сезон 2020/2021. Тогава тимът бе в групите на Лига Европа.
През настоящия сезон, като носители на Купата на България, "червените" започнаха в квалификациите на Лига Европа и успяха да отстранят Дери Сити, Карабах и Макаби Тел Авив, но се сгромолясаха срещу ОФИ Крит от Гърция и това ги прати в Лигата на конференциите.
За жребия днес те попаднаха в последната шеста група. Мачовете на ЦСКА ще започнат на 15 октомври и ще продължат поне до 17 декември.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Дронопадът по Черноморието продължава. Днес откриха още 3
Свързана с първия вицепремиер на Русия верига бензиностанции е пред фалит
Прокуратурата иска постоянен арест за още 3-ма за убийството на Младежкия хълм в Пловдив
Велосипедисти излизат на протестно шествие тази вечер