Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

ЦСКА-София записа първа загуба за сезона

OFFNews 28 септември 2020 в 00:07 2385 0

Отборът на ЦСКА-София записа първа загуба за сезона, след като отстъпи с 1:2 като гост на Локомотив (Пд) в мач от седмия кръг на Първа лига, игран на стадион "Локомотив" в Пловдив.

Любопитното е, че и трите гола в мача бяха дело на футболисти в червено. Пред първата част Локомотив поведе с 2:0 след два автогола на Юрген Матей в 32-ата и 38-ата минути.

През второто полувреме гостите намалиха чрез Тиаго Родригес от фаул двадесетина минути преди края. Футболистите на Локомотив бавеха играта и в крайна сметка не позволифа изравняване.

В следващия кръг от първенството ЦСКА-София гостува на Етър във Велико Търново, а мачът е насрочен за 4 октомври (неделя) от 15:15 часа.

Преди това воденият от Стамен Белчев тим ще играе плейоф за влизане в групите на Лига Европа срещу швейцарския гранд Базел. Срещата ще се състои на 1 октомври (четвъртък) от 21:30 часа българско време на стадион Санкт Якоб Парк в Базел.