ЦСКА-София и Царско село си вкараха 11 гола

OFFNews 26 юли 2017 в 12:29 2005 1

ЦСКА-София победи със 7:4 втородивизионния Царско село в контрола, която се игра днес на базата в Панчарево.

Царско село откри рано в мача чрез Салас Обаси Окечукво, но само няколко минути по-късно Кевин Кубемба изравни. Густаво Кулма пък направи обрата пълен след 15 минути игра.

След още 3 минути игра Кубемба прехвърли вратаря на Царско село за 3:1. Отново Окечукво реализира второ попадение за втородивизионния тим след малко над половин час игра. Малко след него голеадата продължи като Кубемба оформи своя хеттрик.

Царско село вкара два бързи гола в началото на втората част за 4:4, а веднага след това Кулма върна аванса на своя тим с второто си попадение. До края на двубоя "червените" реализираха още две попадения за крайния резултат - 7:4.

В срещата участие взе и французинът Юнес Каабуни, който е на проби и по-късно днес треньорският щаб трябва да реши дали да бъде привлечен за постоянно.

Благодетелят на ЦСКА-София Гриша Ганчев изгледа на живо мача. Той беше в компанията на главния мениджър Стойчо Стоилов и изпълнителния директор Трифон Попов.