ЦСКА се завърна на победния път

OFFNews 01 ноември 2020 в 18:49 2066 0

Отборът на ЦСКА прекъсна серията от шест мача без победа в Първа лига, след като победи с 1:0 Царско село в двубой от 11-ия кръг, който се изигра на "Българска армия".

Успехът не дойде никак лесно. Първите 45 минути завършиха без отбелязано попадение, а ЦСКА получи тежък удар, след като капитанът Петър Занев напусна принудително игра поради контузия.

През втората част временният треньор на домакините Даниел Моралес извърши някои промени, които дадоха резултат.

След пробив в 90-ата минута Али Соу насочи топката пред вратата, където Юнус Санкаре я засече в мрежата на "царете".

С успеха ЦСКА събра 18 точки и върви пети във временното класиране, а лидер е Лукомотив Пловдив с 23. Царско село е 8-и с 13.

Черно море - ЦСКА 1948 1:2 (1:1)
голмайстори: 1:0 Матиа Курьор 21, 1:1 Галин Иванов 29, 1:2 Мартин Камбуров-дузпа 63

Локомотив Пловдив - Монтана 2:2 (2:2)
голмайстори: 1:0 Димитър Илиев 6, 1:1 Тони Тасев 25, 1:2 Лукас Масоеро 32-автогол, 2:2 Бирсент Карагерен 33