Ръководството на ЦСКА публикува в клубния сайт договорите с Министерството на младежта и спорта за наем на базите, които ползва клубът. По този начин 'червените" отговориха на обвиненията от страна на аматьорски клуб, който претендира да се настани на стадион "Българска армия" с претенцията, че бил спортен наследник на фалиралото дружество.
Предлагаме ви краткото обръщение, публикувано на официалния сайт на ЦСКА, както и всички страници от въпросните договори.
"Армейци,
поради големия интерес към договорите за наем на базите на ЦСКА с Министерството на младежта и спорта от определен кръг хора ги публикуваме, за да стане ясно на всички, че ЦСКА е единственият отбор, който продължава да плаща, за да използва собствените си бази.
Надяваме се, че така ще задоволим любопитството на всички, които си мислят, че ЦСКА не играе по правилата", пише в обръщението, подписано от ръководството на клуба от Борисовата градина.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец