
Левски ще има нов треньор от понеделник, твърди вестник "Труд". Според информацията днешното домакинство на "сините" срещу Витоша (Бистрица) ще е последният мач на настоящия треньор Николай Митов - Жадното, след който ще се осъществи треньорска рокада.
За заместник на Митов се спряга известен специалист от чужбина, работил в Англия, където солидни контакти има собственикът Спас Русев.
На "Герена" усилено пазят в тайна кой е той, но според публикацията фаворити са Аврам Грант и Никодимус Папавасилиу.
Грант е бивш мениджър на Челси. С лондонския клуб той игра финал в ШЛ, загубен с дузпи от Манчестър Юнайтед. За последно Грант води националния тим на Гана, но през февруари напусна поста си.
Преди няколко дни пък Левски отрече, че преговаря с Папавасилиу, който в момента работи като скаут на английския Нюкасъл.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Илияна Йотова обяви, че ще се кандидатира за президент с Инициативен комитет
Русия пробва танков пробив край Доброполе, но се провали
ПП: Бюджетът на ПБ е погром над гражданите и бизнеса и подарък за олигархията! Искаме президентско вето
МЗ: Държавата не се отказва от Националната детска болница, връщаме контрола върху проекта