Сок от портокал изхвърли Спайдърмен от Мондиал 2018

OFFNews 09 октомври 2017 в 09:52 2528 0

Развален портокалов сок изхвърли Габон от битката за Мондиал 2018. Това поне обясни голямата звезда Пиер-Емерик Обамеянг в своя профил.

"Ужас! Половината от футболистите, треньорите и дори лекарите имат разстройство от портокаловия сок, който бихме в деня на мача с Мароко. Проклет сок", оплака се нападателят, известен още като Спайдърмен.

Самият ас на Борусия  Дортмунд издържа на терена 90 минути, но не помогна и тимът му загуби 0:3. С това и шансовете за класиране. Победител в групата ще излъчат Мароко и Кот Д'Ивоар.

Голяма нощ изживяха в Египет. "Фараоните" се класираха за Световно първенство по футбол за първия път от 1990 година насам.

Герой срещу Конго стана Мохамед Салах. Асът на Ливърпул вкара и двата гола за успеха 2:1. Вторият падна от дузпа в 95-ата минута. Така Египет стана 15-ият сигурен участник на първенството в Русия.