Славия отупа Дунав на "Васил Левски"

OFFNews 14 октомври 2017 в 15:32 1373 0

Снимка sportal.bg

Отборът на Славия разгроми Дунав в мач от 12-ия кръг на Първа лига. “Белите” извоюваха заслужен успех с 3:0 на стадион “Васил Левски”.

Първото попадение реализира Стефан Велев в 12-ата минута. В 32-ата минута Иван Минчев донесе комфортна преднина на "белите".

В 72-ата минута Ивайло Димитров направи резултата класически, като от повторенията се видя, че голът му е от засада, но дори и да не бе зачетен, това нямаше да се отрази на изхода от мача, тъй като Славия напълно надигра своя съперник и закономерно победи.

С успеха Славия се изкачи на 8-ото място във временното класиране с 15 точки, докато Дунав е 12-и с 9.

СЛАВИЯ - ДУНАВ 3:0

1:0 Стефан Велев 12
2:0 Иван Минчев 32
3:0 Ивайло Димитров 75

СЛАВИЯ: 32. Стергиакис, 5. Ндонг, 6. Велков, 55. Христов, 66. Омар, 77. Велев, 27. Мартинов, 71. Иванов, 73. Минчев, 11. Мба, 14. Димитров

ДУНАВ: 86. Антонов, 22. Милчев, 4. Патев, 21. Ларин, 24. Петров, 11. Димов, 14. Васев, 77. Костадинов, 10. Шопов, 7. Карагерен, 9. Будинов