Роналдо влезе като резерва и спаси Ювентус от първа загуба в Серия А

OFFNews 26 декември 2018 в 18:17 1425 0

Снимка Facebook: Juventus

Италианският хегемон Ювентус бе на косъм от първа загуба през сезона в италианската Серия А, след като в мач от 18-ия кръг стигна до равенство 2:2 при гостуването си на Аталанта.

"Бианконерите" поведоха още във 2-ата минута, когато Берат Джимсити си вкара автогол. След това Дуван Сапата (24, 56) направи пълен обрат, а между попаденията му Родриго Бентанкур (53) беше изгонен от игра за втори жълт картон.

Кристиано Роналдо остана на резервната скамейка, но въпреки това бе с основна роля за точката за отбора си в Бергамо, след като се появи в игра през второто полувреме.

Негативният развой накара треньора Масимилиано Алегри да пусне на терена португалеца и в 78-ата минута петкратният носител на Златната топка му се отплати с гол за крайното 2:2.

Торинци продължават да са убедителен лидер с 50 точки, следвани от Наполи (41), който по-късно гостува на Интер. "Синьо-черните" пък са на 7-мо място с 27 пункта.