Селекционерът на нидерландския национален отбор Роналд Куман пресъздаде ситуация, която хората свързват с бившия наставник на Германия - Йоаким Льов.
По време на световното първенство през 2010 година в ЮАР немският специалист беше заснет как си бърка в носа, след което си пъха ръката в устата. Сега това направи и Куман по време на мача от европейското първенство между Нидерландия и Полша (2:1).
Въпреки лошите навици на легендата на Барселона, "лалетата" заслужено взеха трите точки и поведоха в Група "D". Другият мач в тази група ще се проведе утре от 22:00 часа. Той е между отборите на Австрия и Франция.
В момента играят Словения и Дания, а последната среща за днес е между Сърбия и Англия. Тя започва в 22:00 часа.
View this post on Instagram

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Без вода в части от София утре
''Реликва от Студената война''. САЩ да излезе от НАТО, предлага републикански конгресмен
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
Демократите спечелиха кметското място в Маями за първи път от 28 години