Реал Мадрид се справи с Алавес

OFFNews 02 април 2017 в 19:08 1778 0

Реал Мадрид победи Алавес с 3:0 в мач от 29-ия кръг на испанската Примера дивисион. На стадион "Сантяго Бернабеу" домакините откриха резултата в 31-ата минута, след неотсъдена засада.

Карим Бензема отбеляза в 31-ата минута. Французинът бе в засада в момента на паса, който овладя, направи двойно подаване с Карвахал и отбеляза от десет метра с хубав изстрел от въздуха.

През втората част доминацията на белите продължи. В 85-ата минута мадридчани организираха бърза атака по десния фланг, Роналдо подаде към Иско в наказателното поле, който вкара второто попадение в мача.

В края на мача защитникът Начо Фернандес се оказа на правилното място и отбеляза, след зловещ удар на Гарет Бейл от пряк свободен удар, който нацели гредата.

След победата Реал продължават да бъдат лидер в класирането с 68 точки, с 5 повече от втория Барселона, който гостува на Гранада тази вечер от 21:45 часа.