Повече от 25 000 зрители ще присъстват на мача от третия кръг на Лига Европа между ЦСКА и Копенхаген в четвъртък от 20:45 часа на Националния стадион "Васил Левски", пише "Тема спорт".
Интересът към сблъсъка е много висок, като до края на работния ден вчера бяха изкупени малко над 12 000 билета. Пропуските са налични във фен магазина на "Българска армия", касите на националния стадион и мрежата на Тикетпро в цялата страна.
Първият двубой между ЦСКА и Копенхаген ще бъде излъчен по БНТ, за разлика от двубоите с Рига и Адмира, които вървяха по Диема спорт.
Треньорът на "червените" Нестор Ел Маестро пък отправи призив към феновете да посетят мача, а днес от 16:00 часа ще даде пресконференция по повод мача с датчаните.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13931
1
08.08 2018 в 15:45
Денков иска от Радев да изясни позицията на правителството спрямо Украйна
Политико: Кабинетът на Радев е приятелски настроен към Кремъл, но бяга от открита конфронтация с Брюксел
Димитър Стоянов: България спира оръжието за Украйна
Демерджиев за Кандев: Очевидно има подготвен от по-напред политически ход
Демерджиев за Кандев: Очевидно има подготвен от по-напред политически ход