Отборът на Жадното потопи Черно море

OFFNews 08 декември 2017 в 20:34 2069 0

Снимка sportal.bg

Воденият от Николай Митов - Жадното отбор на Септември (София) завърши годината с успех, след като победи с 2:1 Черно море в среща от 20-ия кръг на Първа професионална лига.

Головете за домакините заби Мартин Тошев. Единственото попадение за гостите от Варна пък реализира ветерана Георги Илиев. Домакините откриха резултата в 35-ата минута, когато Иван Тилев изведе Мартин Тошев, а опитният нападател преодоля стража на “моряците” и реализира за 1:0.

Втората част започна перфектно за гостите от Варна. При една контраатака за Черно море Георги Илиев с далечен удар прати топката в левия долен ъгъл на вратата на Янко Георгиев за 1:1. Отговорът на Септември не закъсня.

Първо Мартин Тошев, а после и Борис Галчев стреляха, но бранителят Илиас Хасани на два пъти изби малко пред голлинията.

В 67-ата минута играчите на Николай Митов стигнаха до втори гол. В негов автор отново се превърна Мартин Тошев. Той засече с глава центриране на Иван Тилев.