
Вероятността бразилската мегазвезда Неймар да заиграе във френския Пари Сен Жермен срещу рекордните 222 милиона евро може да се окаже печеливш маркетингов ход за парижани.
Според идващи от френската столица информации, разпространени от Евроспорт, доста могъщи спонсори са изразили желание да работят с ПСЖ, докато преди това са отказвали.
Един от екипите на парижани е в жълт цвят, точно като този на бразилския национален отбор, и се очаква с идването на Неймар да бъде продаден в рекордни количества.
Ако сумата от 222 милиона евро бъде платена, то това ще надвиши повече от два пъти досегашния рекорд от 105 милиона евро, които Манчестър Юнайтед плати на Ювентус за Пол Погба през миналото лято.
И докато французинът се адаптира трудно в Англия, то за Неймар ще е лесно в ПСЖ, където играят редица негови съотборници от "селесао".
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Котаракът Мишу, изчезнал на летището в Брюксел, бе върнат невредим на стопаните си след 17 дни
Проданов обиди Теменужка Петкова: Това, че сте си глътнали корема за моментна снимка, не Ви прави модел!
Нетаняху отхвърли споразумението на Съвета за мир, Израел няма да се изтегли от Газа
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело