Новакът Дунав наказа Черно море в битката за топ 4

OFFNews 17 май 2017 в 21:08 2026 0

Дунав (Русе) победи Черно море с 2:1 в Каварна и записа ценен успех в битката за четвъртото място в Първа лига, което може да им даде право да участват в бараж за класиране в турнира Лига Европа.

Първото попадение в срещата падна в 17-ата минута, когато Мирослав Будинов наказа Емил Михайлов.

В 56-ата минута Михаил Венков изравни резултата, а крайният резултат оформи Бранимир Костадинов, който донесе важните три точки за русенци.

В следващия кръг Дунав приема Левски, а “моряците” гостуват в Пловдив на Локомотив.

"Предстоят ни три финала. Всеки мач играем толкова, колкото можем. Момчетата израстват във всеки мач.

Мисля, че ръководството трябва да се разбере с футболистите с изтичащи договори и те трябва да останат на 100%.

Ако влезем в Лига Европа, ще ни се промени стратегията. До края на седмицата ще подпиша нов договор с Дунав, тук ми е добре", заяви треньорът на Дунав Веселин Великов.