Моуриньо се обиди след загубата на Юнайтед с 0:3 от Тотнъм

OFFNews 28 август 2018 в 10:44 1231 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо се обиди на репортерите след загубата с 0:3 от Тотнъм на "Олд Трафорд" от третия кръг на Премиър лийг. Поражението засили кризата в Юнайтед и увеличи шансовете португалецът да бъде уволнен.

На пресконференцията след мача Моуриньо се обърна към журналистите с призив да бъде уважаван повече.

"Знаете какъв е резултата - 3:0. А тези три пръста какво означават? Това са титлите в Англия, които съм спечелил. Те са повече, отколкото на останалите 19 мениджъри взети заедно. Аз имам три, а те - две. Така, че повече уважение", заяви Моуриньо, след което напусна залата.

В действителност действащите мениджъри в Премиър лийг, ставали шампиони са само Мануел Пелегрини и Джосеп Гуардиола.

Иначе Тотнъм продължава с прекрасното си представяне от началото на сезона, записвайки трета поредна победа в актива си. На "Олд Трафорд" и гостите се развихриха през втората част и поставиха на колене своя съперник. В 50-ата Хари Кейн откри резултата, а в 52-ата Лукас Моура удвои. Бразилецът бе автор и на третия гол за своя тим в 83-ата минута.