Милан намира себе си преди мача с Лудогорец

OFFNews 10 февруари 2018 в 18:20 4862 0

Лоши новини за отбора на Лудогорец долетяха от Италия.

Съперникът на разградчани в плейофите на Лига Европа Милан изглежда намира най-добрата си форма броени дни преди сблъсъка на "Лудогорец Арена" в четвъртък, след като разгроми с 4:0 СПАЛ 2013 насред Ферара в мач от 24-ия кръг на Серия "А".

Младият нападател Патрик Кутроне отбеляза първите два гола, след като се разписа във втората и 65-ата минути. Бившият капитан на Лацио Лукас Билия в 73-ата минута вкара първия си гол за клуба, а същото стори и друга от летните покупки - Фабио Борини, който оформи крайното 4:0 в 88-ата минута.

Голът беше първи за купения през лятото от Съндърланд нападател.

Така Милан записа четвърта победа в последните си пет мача и притесненията в Разград са напълно основателни, тъй като българският шампион няма игрова практика заради паузата в първенството.