Лудогорец се върна на върха в Първа лига

OFFNews 01 октомври 2017 в 22:13 1731 0

Снимка ludogorets.com

Шампионът Лудогорец се качи на върха във временното класиране на Първа лига след победа в Разград с 2:0 над Берое в среща от 11-ия кръг.

Така "орлите" изместиха от лидерската позиция ЦСКА-София, който вчера записа равенство 2:2 срещу Етър във Велико Търново. Попаденията за Лудогорец срещу Берое отбелязаха Марселиньо в 23-ата и Джоди Лукоки в 86-ата минута.

При първото попадение Марселиньо се възползва от груба грешка на Павел Виданов и с плътен удар разпечата вратата на заралии.

През втората част качеството на играта спадна, но все пак "орлите" стигнаха до втори гол. Натанаел изведе на добра позиция Лукоки, който сложи точка на спора и оформи крайното 2:0.

С успеха Лудогорец събра 27 точки и има с една повече от ЦСКА-София. Трети е Левски с 21, а четвърти върви сензацията Верея с 20.