Лудогорец не можа да се противопостави на Милан

OFFNews 15 февруари 2018 в 21:51 4408 0

Снимка ludogorets.com

Лудогорец загуби от Милан с 0:3 в първия двубой от 1/16-финалите на Лига Европа. Футболистите на Димитър Димитров-Херо имаха сериозни мераци да стъжнат вечерта на италианците, но класата на "росонерите" си каза думата

Резултатът бе открит от Патрик Кутроне в 45-ата минута, а Рикардо Родригес удвои от дузпа в 63-ата минута. Тя бе свирена след необмислено нарушение на Козмин Моци, който бутна Родригес с ръка в гърба при безобидна ситуация. Третия гол го отбеляза Фабио Борини в края на срещата.

Все пак домакините заслужаваха да стигнат до попадение, но това така и не се случи, след като Джоди Лукоки и Върджил Мисиджан пропуснаха няколко добри положения, а Светослав Дяков нацели гредата в началото на второто полувреме.

След този резултат обаче се очертава реваншът на "Сан Сиро" като цяло да бъде протоколен. Втората среща между двата тима е точно след една седмица от 22:05 часа българско време.