Лудогорец на 1/4-финал за Купата след дузпи

OFFNews 26 октомври 2017 в 23:01 1440 0

Отборът на Лудогорец се класира на 1/4-финал за Купата на България, след като отстрани Берое.

Мачът завърши при резултат 1:1 в редовното време, но разградчани излязоха краен победител след изпълнение на дузпи и общ резултат - 5:4.

Първото попадение отбеляза Камен Хаджиев в 24-ата минута. В 36-ата Густаво Кампаняро изравни от дузпа. Лудогорец игра с експериментален състав, като треньорът Димитър Димитров - Херо пусна голяма част от резервите, за да се обиграват.

"Беше много емоционален и даже инфарктен за треньорите мач. Но интересен за феновете. Много положения за нас. Даже спрях да ги броя, две греди… Страхотен невървеж. Толкова положения е обидно да се пропускат. Не знам дали е липса на концентрация, или на неумение.

С тази формация излизаме за първи път. Затова ни трябваше време за стиковка. След като получихме гола от ъглов удар, не си спомням даже да е имало положение, после влязоха момчетата в мача и наложихме тотално преимущество", коментира Херо.