Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

И Левски продължава за Купата на България

OFFNews 25 октомври 2017 в 20:41 1877 0

Отборът на Левски се класира на четвъртфиналите на турнира за Купата на България след като победи с минималното 1:0 Монтана на стадион "Георги Аспарухов".

Любопитното е, че Левски формално се водеше гост, тъй като стадионът на Монтана не отговаря на изискванията. Единственото попадение в мача бе дело на юношата на "сините" Даниел Георгиев, който си отбеляза нелеп автогол в 55-ата минута.

Бившият играч на Черно море си отбеляза нелеп автогол, когато се опита да изпревари Роман Прохазка, който чакаше да засече отлично центриране на Милош Цветкович, както го стори срещу "червените" преди няколко дни.

Все пак Левски постигна целта си, макар и отново да не впечатли с играта си.

"Сините" гостуват на Лудогорец в неделя, където няма да ги чака нищо добро, ако играят, както срещу Монтана.

Място на 1/4-финалите си осигуриха вече отборите на Ботев (Пловдив), ЦСКА, Дунав (Русе), Литекс и Славия, а утре са последните два мача от осминафиналите: Лудогорец - Берое и Етър - Септември (София).