Ливърпул разгроми Манчестър Юнайтед с 3:0 при гостуването си на "Олд Трафорд" в дербито на третия кръг от английската Висша лига.
Луис Диас беше героят на мача, отбелязвайки два голя във вратата на "Червените дяволи". Той откри в 35-ата минута, а след това и удвои в 42-ата. Мохамед Салах да оформи крайния резултат в 56-ата минута.
Ливерпул беше с класи над съперника си и можеше да отбележи още няколко гола, докарвайки мача до пълно унижение за Ман Юнайтед.
С тази си победа мърсиасйдци са начело на класирането с три победи от три мача, колкото има и другият отбор от Мачестър - Сити.
--------------
А тук можете да видите подкаста ни за английското първенство. Гост е Иван Марев от "Футболен остров":
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел