Бившият изпълнителен директор на Левски Иво Ивков е атакувал лиценза на клуба.
Източници в БФС разкриват пред "Мач Телеграф", че юристът е изпратил официално писмо до централата в "Бояна", в което предупреждава, че ще даде "сините" на УЕФА.
Лицензът на отбора ще бъде застрашен, ако не му бъде изплатено обезщетението за неспазено предизвестие за прекратяване на договора в размер на три заплати, които Ивков има да взима.
Той беше освободен от поста изпълнителен директор, а след това и от Управителния съвет на клуба. Това се случи на Общо събрание на Левски, провело се в началото на април 2023 година.
Решението впоследствие накара тогавашния треньор на "сините" Станимир Стоилов да си подаде оставката.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел