Отборът на Левски отново ще има спонсор на екипа си. От днес "сините" ще носят логото на букмейкърска компания на десния ръкав на фланелките.
Левски ще дебютира с фланелките с логото на компанията в мача с ЦСКА на 18 декември.
Изпълнителният директор Павел Колев обяви при подписването на новия договор, че финансовото състояние на "сините" съществено ще се промени. Той сподели също, че напът е и привличането на генерален спонсор.
"Да, очаквайте генерален спонсор в скоро време. Думата фалит е забранена на "Герена". Има дълги процедури, за да се стигне до там. Ситуацията е тежка, в този ред на мисли всеки един такъв договор е изключително важен", коментира Колев.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни