Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Левски триумфира над дубъла на Санкт Гален

OFFNews 03 февруари 2018 в 19:53 3915 0

Снимка Facebook: ПФК ЛЕВСКИ

Левски победи с 2:1 втория тим на швейцарския Санкт Гален в двустранна игра по време на лагера си в Малта. Попаденията за "сините" реализираха Антонио Вутов (33') и Станислав Костов (43').

Силни минути със синята фланелка записаха две от новите попълнения - бекът Фигуейрейро и крилото Паулиньо. Двамата, както и Фелипе Нашименто, дебютираха от първата минута със синята фланелка.

Треньорът Делио Роси пусна в игра голяма част от футболистите, които не взеха участие при победата с 3:1 срещу австрийския Флоридсдорфер вчера.

Успехът днес бе трети за 26-кратния шампион на България в Малта, който има и по едно равенство и една загуба на сметката си. На стадион "Та'Али" "сините" отстъпиха с 0:3 на шампиона Хибърниънс и завършиха 2:2 с носителя на Купата на Малта Флориана. Между двата мача левскарите надвиха австрийците от Волфсбергер с 3:0.