OFFNews 28 януари 2023 в 18:23 1562 0

Футбол

Снимка Официален сайт на Левски

Грубата игра провокира "синия" клуб

Контролата на Левски срещу малайзийския шампион Джохор Дарул бе прекратена в началото на второто полувреме при резултат 0:1.

Малайзийците демонстрираха неспортсменска игра с провокации и груби влизания и в 53-а минута от щаба на Левски решиха да не доиграват мача. Търпението на "сините" свърши след грубо влизане и удар срещу Филип Кръстев, стигна се до сбиване между играчите в средата на терена, след което възпитаниците на Станимир Стоилов се прибраха в съблекалнята.

Още от началото играчите на Джохор действаха на границата на грубата игра и провокираха футболистите на Левски.

Малайзийците стигнаха до гол в 25-а минута след удар на Хуан Мунис в близкия ъгъл.

В 41-а минута Левски бе близо до изравнително попадение след центриране на Ивелин Попов и удар с глава на Рикардиньо, но топката премина на сантиметри от левия страничен стълб.

Нервите изобилстваха след началото на второто полувреме и след поредното грубо влизане в краката на Филип Кръстев и удар без топка се стигна до разправията и прекратяването на срещата.